Výkon nejen v marketingu pro vozy s pořádným motorem

Autor článku

Pokud se zajímáte o auta, bylo by pro Vás poměrně složité nenarazit na Advantage Cars. Jde o zřejmě nejznámějšího prodejce luxusních a sportovních aut u nás. A co je na tom nejlepší? Jde o našeho nového klienta.

Advantage Cars jsou tu s námi již od roku 1995, kdy se zakladatel společnosti Milan Vopička rozhodl poskytovat českým klientům unikátní vozy, ke kterým v té době nebyl jednoduchý přístup.

Pokud přemýšlíte nad koupí vozu, kterou Vám bude každý závidět, je povinností navštívit pražský showroom. Deset minut jízdy z centra Prahy se na více než 6300 m² nachází designový showroom spolu se specializovaným servisem, lakovnou, myčkou a venkovním i krytým parkovištěm pro více než 100 luxusních vozů.

Silný brand tvoří profesionálové

Pokud sledujete videa a sociální sítě Advantage Cars, mohli jste si všimnout, že taková kvalita produkce není běžnou záležitostí v českém rybníčku. Firma spolupracuje s produkční společností CINQ, která se stará o video prezentaci, zatímco fotografie si Advantage Cars produkují sami.

Jsme rádi, že podklady k naší práci budou na takové úrovni. Inago bude mít v rámci projektu na starost publikační plán a celkový koncept marketingové strategie v oblasti digitálu.

Budeme se také starat o veškerý výkonnostní marketing, který může perfektně fungovat ve spojení se silnou značkou společnosti.

Na tuto spolupráci se obzvlášť těšíme – a Vy byste měli také.

.postform {display:unset !important;}
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Prosím, vyplňte toto pole.

Sdílet článek

Stojí za přečtení

Menu