Špičkové stavební materiály v digitálním prostředí

Autor článku

Pokud jste někdy řešili fasády, podlahy, obklady nebo dlažby na vlastní triko, našeho nového klienta pravděpodobně znáte. Společnost Weber je přední výrobce a dodavatel stavebních řešení pro celou stavbu nebo renovaci.

Jsme nadšeni, že jsme opět dostali příležitost pracovat s elitou ve svém sektoru. Vždyť značka Weber je součástí mezinárodní skupiny Saint-Gobain, která navrhuje a vyrábí vysoce výkonné stavební materiály a zaštiťuje 10 značek.

Ale zpátky k marketingu

Asi si říkáte, jestli skupina takového rozměru nemá svůj vlastní interní marketingový tým a nejde o in-house záležitost. Ano i ne.

Společnost Weber si mnoho marketingových aktivit zajišťuje sama, ale dobře si uvědomuje, že mít partnera zaměřeného na marketing, může být dlouhodobým přínosem. Inago bude působit na pomezí konzultací a každodenní správy.

Část marketingových aktivit je tedy plnohodnotně svěřena do našich rukou. S naším týmem budeme budovat značku Weber na sociálních sítích. Až uvidíte žluto-černé barvy společnosti Weber ve Vašem feedu, pravděpodobně za to můžeme my.

 

 

Ne
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Prosím, vyplňte toto pole.

Sdílet článek

Stojí za přečtení

Menu