Na čem společně pracujeme: Home Credit Arena

Autor článku

Home Credit Arena je jednou z nejmodernějších hal v České republice. Díky své multifunkčnosti není limitována pouze pro extraligová hokejová utkání Bílých Tygrů Liberec, ale je také ideální prostorem pro širokou škálu dalších kulturních a společenských akcí. Mezi ty nejzajímavější patří pracovní veletrh EDUCA MYJOB Liberec nebo sportovní veletrh Sport Live. S kapacitou až 10 000 míst a výborným zázemím se stala vyhledávaným místem na pořadatelském a produkčním trhu.

Home Credit Arena je součástí sportovního komplexu Sport Park Liberec, který svým počtem sportovišť patří mezi největší sportovní areály v ČR. Kde jinde najdete na jednom místě atletický a fotbalový stadion, baseballové a softballové hřiště, gymnastické tělocvičny, tenisové kurty, střelnici a mnoho dalšího? Své si zde najde téměř každý aktivní sportovec, ať už se jedná o profesionála nebo nadšeného amatéra.

V rámci naší spolupráce s Home Credit Arenou a Sport Parkem Liberec pracujeme převážně na kreativních kampaních a podpoře strategií pro online prodeje vybraných akcí. Za úkol máme také kompletní správu kampaní v prostředí Facebook Ads a v nástrojích Google Ads.

Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Prosím, vyplňte toto pole.

Sdílet článek

Stojí za přečtení

Menu