Marketingová komunikace pro pětihvězdičkový hotel

Autor článku

Cestovní ruch nás baví a díky tomu jsme navázali novou spolupráci s pětihvězdičkovým Luxury Spa Hotel Olympic Palace. Naše portfolio se tak rozrostlo na deset ubytovacích zařízení, kterým se staráme o marketingové aktivity.

Lázeňský komplex, který před pěti lety prošel rozsáhlou rekonstrukcí najdete v centru Karlových Varů a jeho návštěvou chybu rozhodně neuděláte. Odpočinek si hosté užijí ve wellness nebo beauty centru s moderním vybavením. O své zdraví pak mohou pečovat ve vyhlášeném lázeňském středisku patřící k těm nejlepším, které ve městě najdete.

 

 

 

Přestože hotelový business prožil v poslední době velmi složité měsíce, vrací se pomalu do normálu a velkou roli v tom hrají čeští hosté. Po dovolených strávených v zahraničí přichází orientace na tuzemskou turistiku, která tento impuls v letošní sezóně nutně potřebuje. Napomáhá tomu také státní příspěvek, který lze využít na jakékoliv lázeňské pobyty a pozadu nezůstalo ani město samotné. Na celé léto připravilo program příspěvků na ubytování, jehož hodnota se odvíjí od počtu dnů, které v Karlových Varech strávíte.

A co budeme dělat my? Dostali jsme na starost výkonnostní marketing, obsah sociálních sítí a marketingové konzultace. Většina hotelů  byla závislá na zahraničních turistech a Olympic Palace není výjimkou. Na nás tak bude optimalizace výkonnostních kampaní se zaměřením na českou klientelu, která se od té zahraniční v mnohém liší a mívá i vyšší nároky. Věříme ale, že si toto lázeňské město opět zamilujete stejně tak jako my.

Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Prosím, vyplňte toto pole.

Sdílet článek

Stojí za přečtení

Menu