Do podzimních voleb v Liberci jdeme za Starosty

Autor článku

Když se k nám na začátku roku dostala nabídka postavit do podzimních voleb kompletní komunikaci hnutí Starostové pro Liberecký kraj v Liberci, neváhali jsme ani minutu. Ne proto, že by byl politický marketing náš hlavní cíl ale proto, že věříme, že se o naše město postarají nejlépe.

Na severu bychom jen těžko hledali úspěšnější politické uskupení než SLK. Výsledky předchozích voleb mluví jasně jak z pohledu města, kraje, tak i celé ČR. Starostové v Liberci obhajují 16 mandátů a každému kdo se alespoň trochu zajímá o politická témata je jasné, že to v české politice není žádná výhoda.

Jaroslav Zámečník se poslední volební období staral o Liberec z pozice primátora a před námi stojí výzva pomoci mu obhájit jeho mandát na další čtyři roky. SLK se však do podzimní bitvy nepustí sami, jako koaliční partneři je opět podpoří TOP09 a KDU-ČSL.

 

Vyvážený mix digitálu a outdooru

Jak už jsme psali v úvodu, Starostům se postaráme o marketingovou komunikaci v outdooru i online prostředí, kreativní vize a následné výstupy do mediálního prostoru.

Právě digitál hraje v posledních letech v politickém marketingu zásadní roli. Lze skrz něj komunikovat téměř cokoliv a ve spojení se silným outdoorem dokáže zacílit všechny voličské skupiny.

 

 

Možná tím teď vystrašíme ostatní politické soupeře, ale přípravy kampaně jsou již téměř za námi. Jako první veřejnou část jsme připravili tiskovou konferenci k oznámení koalice s TOP09 a KDU-ČSL, které se účastnili předsedové obou parlamentních stran.

Následovalo focení celé kandidátky v prostorách perfektně zrekonstruovaného centra IGI Vratislavice a v tuto chvíli již netrpělivě vyhlížíme tiskovou konferenci, na které celou kampaň naplno odstartujeme včetně představení kandidátů a jejich programu.

Ne
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Prosím, vyplňte toto pole.

Sdílet článek

Stojí za přečtení

Menu