Na čem společně pracujeme: Pytloun Hotels

Autor článku

Hotely a penziony sítě Pytloun patří svým designem a službami mezi naprostou špičku v České republice. Rodina designových hotelů začala vznikat v roce 2005 v Liberci, postupem času se rozrostla na dvanáct ubytovacích zařízení a vše vyvrcholilo otevřením moderního zařízení na pražském Václavském náměstí. Každý segment portfolia má svou vlastní osobnost a styl. Všechny však sdílejí stejný závazek poskytovat klientům vynikající služby, moderní vybavení a výjimečnou hodnotu času zde stráveného.

Pytloun Grand Hotel Imperial sklízí za svůj jedinečný design jedno ocenění za druhým, Pytloun Hotel Praha uchvacuje těmi nejmodernějšími technologiemi a architektonickým řešením od oceňovaného studia Vrtiška & Žák. Velké business hotely doplňují menší podniky zaměřené na rodiny, wellness centra i prvotřídní restaurace. Každý návštěvník si zde zkrátka najde to své.

První krok naší spolupráce byl kompletní rebranding všech poboček, aplikace nové firemní identity a kompletní zajištění provozní grafiky. Neméně důležitá je také optimalizace komunikačních plánů pro sociální sítě, vytváření pravidelného interaktivního obsahu s cílem přiblížit zákazníkům fungování jednotlivých zařízení a podpora cestovního ruchu v regionu.

Na starosti máme také pravidelný influencerský program, ve kterém spolupracujeme s osobnostmi jako Andrea Bezděková, Denisa Pfauserová nebo Jakub Gulab.

Podílíme se také na přípravě inzercí v předních českých periodicích a celkovém zajištění pozitivního PR značky napříč online i offline platformami.

Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Prosím, vyplňte toto pole.

Sdílet článek

Stojí za přečtení

Menu